RAZPIS ZA PROSTA DELOVNA MESTA

Ali si želite delati v urejenem okolju in prispevati k uspešni prihodnosti podjetja SETI ?

Smo vodilno podjetje v Sloveniji, specializirani na področju proizvodnje papirnih namiznih izdelkov. Naša vizija pa je postati evropski proizvajalec celovitih rešitev na področju proizvodnje papirnega namiznega programa.

Zaradi širitve poslovanja iščemo nove sodelavce za delo v proizvodnji.

UPRAVLJALEC STROJEV

Delovne naloge:

  • priprava in nameščanje bal
  • nastavitve stroja za nemoteno delo
  • kontrola kakovosti izdelkov
  • pomoč pri pakiranju izdelkov
  • spremljanje in kontroliranje tehnološkega procesa
  • evidentiranje izdelkov
  • odpravljanje manjših okvar in pomoč pri vzdrževanju
  • skrb za čistočo delovnega okolja

Nudimo vam:

  • dobre delovne pogoje
  • dinamično delo in varno zaposlitev
  • nagrajevanje glede na dosežene rezultate

Od vas pričakujemo:

  • poklicno ali srednješolsko izobrazba strojne smeri
  • poklicno ali srednješolsko izobrazba grafične smeri
  • natančnost in zanesljivost pri delu

Z izbranim kandidatom  bomo sklenili pogodbo za določen čas s 3 mesečnim poskusnim delom ter možnostjo sklenitve pogodbe o zaposlitvi za nedoločen čas.

V kolikor vas delo v našem podjetju zanima se prijavite in oddajte ponudbo za zaposlitev s kratkim življenjepisom.

Ponudbo z življenjepisom pošljite na naslov:

Seti d.o.o., Savska loka 21, 4000 Kranj ali pa jo pošljite na: komerciala@seti.si